- Sobota
11. 5. - Neděle
12. 5. - Pondělí
13. 5. - Úterý
14. 5. - Středa
15. 5. - Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5.
Úterý 9.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
00:20Banánové rybičky
00:50Z metropole, Týden v regionech
01:30Kalendárium
02:00Dobré ráno
02:15Na stopě
04:50Černé ovce
05:10Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Zdravotní škola II
09:00Ženich uvízl
09:40Všechnopárty
10:25Postřehy odjinud
11:25AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Taška
14:00Fantomas kontra Scotland Yard
14:20Zdravotní škola II
16:00Na cestě po Mustangu
16:45AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56U mě dobrý
20:103 plus 1 s Miroslavem Donutilem
21:50Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
23:09Komisař Moulin
23:10AZ-kvíz
00:45Zajímavosti z regionů
01:15Banánové rybičky
01:40Dobré ráno
02:1513. komnata Iva Šmoldase
04:45Tajemné bunkry (2/2)
01:10Vzkaz Věry Mikuláškové
02:00Před půlnocí
02:20Historie.cs
02:45Ta naša kapela
03:40Důchody
04:05V kondici
04:30Věra Janoušková, sochařka
04:50Vítkovští sokoli
05:05Doutnající oheň
05:30Dobré ráno
05:59Zázračná planeta: Serengeti II (4/6)
08:30Výborná SHOW
09:25Římské legie - armáda stavitelů
10:10Rozluštěné poklady
11:05Nedej se
11:55Království divočiny: Lev
12:25Rybí příběh
12:50Vládci Třetí říše (1/4)
13:45Trendy ochrany přírody
14:40Divoká Austrálie
15:10Největší apokalypsy dějin
16:00Příběh třetí lidské pochodně
16:50Podivuhodná Asie - Indie
17:20Planeta pokladů
18:10Cyklotoulky
19:00Křesťanský magazín
19:15Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Oceloví žraloci
20:00Povolení k pobytu
21:00Zázraky lidského génia II
22:30Agent Hamilton II (4/8)
23:25Zapomenuté příběhy 2. světové války (1/6)
00:10Antropocén - věk člověka (1/3)
01:05Spolu na hranici (15/16)
02:00Na moll
02:25Žijeme s vírou
03:10Popcorn
03:35Jenom kosti?
04:05Týrání zvířat
04:30Kriminálka Miami III (22)
00:05Kriminálka Miami III (24)
01:05Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4676)
08:35Zlatá labuť (47)
09:35Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (3)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (128)
12:20Kriminálka Miami IV (1)
13:40Kriminálka Miami IV (2)
14:35Výměna manželek
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4677)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Jedna rodina (69)
20:20Survivor Česko & Slovensko III (11)
21:40Kriminálka Miami IV (1)
23:40Kriminálka Miami IV (2)
00:40Specialisté (218)
01:40Víkend
02:25Ulice (4676)
03:00Ordinace v růžové zahradě 2 (127)
03:45Novashopping
04:45Policie Hamburk VII (12)
00:25Policie Hamburk VII (13)
01:20Closer VI (10)
02:15Jak se staví sen
03:05Nový den
06:00M.A.S.H (168)
07:05M.A.S.H (169)
07:25M.A.S.H (170)
07:55M.A.S.H (171)
08:25M.A.S.H (172)
08:55Lež na pláži (2)
09:25Policie Hamburk VII (14)
10:30Policie Hamburk VII (15)
11:30Closer VI (11)
12:30Komisař Rex (10)
13:25Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Zoo (189)
20:157 pádů Honzy Dědka
21:407 pádů Honzy Dědka
22:50Ano, šéfe!
23:55Policie v akci
01:00Policie Hamburk VII (14)
01:50Policie Hamburk VII (15)
02:45Closer VI (11)
03:40Jak se staví sen
04:30Dvojí život Billa Goodmana
04:55Mravenčí polepšovna
06:15Kriminálka Miami III (22)
07:50Kriminálka Miami III (24)
08:45Parta hic
09:4550x a stále poprvé
11:40Půlnoční láska
13:30Přání k narozeninám
15:25Robin Hood
17:25Šifra mistra Leonarda
20:00Sabotáž
22:55Americký zabiják
01:00Noční útok
03:05Kriminálka Las Vegas V (1)
04:25Teorie velkého třesku VII (7, 8, 9, 10)
00:30Oggy a škodíci: Nová generace (12, 13, 14, 15)
05:15Bakugan: Ozbrojená aliance (81)
05:55Přátelé IX (13, 14)
06:05Průměrňákovi VIII (3, 4, 5, 6)
07:10Malý Sheldon IV (18)
08:55Malý Sheldon V (1, 2, 3)
09:20Susedia IV (7, 8)
10:35Dva a půl chlapa VIII (2, 3)
11:55Přátelé IX (13, 14)
12:45Teorie velkého třesku VII (7, 8, 9, 10)
13:50Průměrňákovi VIII (7, 8, 9, 10)
15:30Zlatá sedmdesátá VII (22, 23)
17:20Dva a půl chlapa VIII (4, 5)
18:15Malý Sheldon V (4, 5)
19:10Teorie velkého třesku VII (11, 12, 13, 14)
20:00Přátelé IX (15, 16)
21:45Bobovy burgery IV (5, 6)
22:40Dva a půl chlapa VIII (4, 5)
23:35Teorie velkého třesku VII (11, 12, 13, 14)
00:25Malý Sheldon IV (18)
02:10Malý Sheldon V (1)
02:30Zlatá sedmdesátá VII (22, 23)
02:50Bobovy burgery IV (5, 6)
03:30TELE TELE
04:10TELE TELE
04:40SAS: Přežij a vyhraj Velká Británie V (4)
01:15Dallas Mavericks - Houston Rockets
05:00Mistři zastavárny XIX (20, 21)
07:00Mezi žraloky X (10, 11)
07:55Kobra 11 XIII (4, 5)
09:50Walker, Texas Ranger III (18)
11:50Válka skladů II (14, 15, 16, 17)
12:50Mistři zastavárny XIX (22, 23)
14:45Strážci hranic: Austrálie XV (13, 14)
15:40Kobra 11 XIII (6, 7)
16:40Válka skladů II (18, 19)
18:40Mistři zastavárny XIX (24, 25)
19:35Američtí sběratelé XVII (6)
20:30Pomozte autům III (10)
21:25Walker, Texas Ranger III (19)
22:20Kobra 11 XIII (6, 7)
23:20Američtí sběratelé XVII (5)
01:15Pomozte autům III (9)
01:55SAS: Přežij a vyhraj Velká Británie V (5)
02:40Walker, Texas Ranger III (19)
03:25Rozhovory s hráči Ligue 1 - LUDOVIC BLAS
04:10Ligue 1 Highlights (28)
04:30Můj přítel Monk VI (3)
00:40Můj přítel Monk VI (4)
01:20Beze stopy IV (10)
02:00Přestávka v vysílání
02:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:10Na lovu IV
06:55MasterChef Česko IV (10)
07:50Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (2)
09:05Don Matteo VI (14)
09:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (15)
11:05Beze stopy IV (10)
12:00MasterChef Česko IV (11)
12:55Tescoma s chutí
14:10Don Matteo VI (15)
14:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXII (16)
15:25Kriminálka Las Vegas II (13)
16:20Kriminálka Las Vegas II (14)
17:15Kriminálka Miami IV (1)
18:05Kriminálka Miami IV (2)
19:00Můj přítel Monk VI (5)
20:00Můj přítel Monk VI (6)
20:50Beze stopy IV (11)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (1)
22:40Don Matteo VI (15)
23:35Můj přítel Monk VI (5)
00:45Můj přítel Monk VI (6)
01:25Beze stopy IV (11)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (1)
02:50Na lovu IV
03:30Chcete být milionářem?
04:10Simpsonovi XVIII (2)
00:15Futurama II (16)
00:40Futurama III (1)
01:05Top Gear 2010 (2)
01:30Spravedlnost v krvi XIII (8)
02:30Těžká dřina
03:20Příhody Bolka a Lolka
06:00Autosalon.tv
06:15Partička
07:00Bábovky a plechovky II
07:40Top Gear 2009 (2)
08:15Top Gear 2010 (3)
09:20Hvězdná brána V (7)
10:30Hvězdná brána V (8)
11:25Futurama II (16)
12:30Futurama III (1)
13:00Simpsonovi XVI (18)
13:30Simpsonovi XVI (19)
13:55Simpsonovi XVI (20)
14:25Simpsonovi XVI (21)
14:55Hvězdná brána V (9)
15:15Hvězdná brána V (10)
16:10Futurama III (2)
17:15Futurama III (3)
17:45Simpsonovi XVIII (3)
18:15Simpsonovi XVIII (4)
18:45Simpsonovi XVIII (5)
19:15Simpsonovi XVIII (6)
19:45Partička XXL
20:15Mezi COOLky II
21:30Brickleberry II (13)
22:15Plnej kotel
22:35Simpsonovi XVIII (3)
23:15Simpsonovi XVIII (4)
23:45Simpsonovi XVIII (5)
00:10Simpsonovi XVIII (6)
00:35Futurama III (2)
01:05Futurama III (3)
01:30Top Gear 2010 (3)
01:50Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (3)
03:00Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (4)
03:35Spravedlnost v krvi XIII (8)
04:00Spravedlnost v krvi XIII (9)
04:50Moje máma veterinářka IV (13)
00:10Moje máma veterinářka V (1)
01:05Lásce navzdory (2)
02:05Lásce navzdory (3)
03:00Na zámku
03:45Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:15Teď vaří šéf!
06:40Prostřeno!
07:30Modrý kód (257)
08:10Slunečná (100)
09:35Prostřeno!
11:05Ano, šéfe!
11:50Rosamunde Pilcher: Talisman lásky
12:55Záchranáři z hor III (2)
14:40Záchranáři z hor III (3)
15:35Ve hře je láska (120)
16:25Ve hře je láska (121)
17:20Záchranáři z hor III (4)
18:15Záchranáři z hor III (5)
19:05Rosamunde Pilcher: Hledá se chůva
20:00Modrý kód (258)
21:55Lež na pláži (2)
23:00Moje máma veterinářka V (2)
00:05Moje máma veterinářka V (3)
01:00Ve hře je láska (120)
02:00Ve hře je láska (121)
02:55Lásce navzdory (3)
03:50Lásce navzdory (4)
04:45Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (3)
00:50O datlech a dutinách
01:45Dálnice vedoucí peklem VIII (14)
02:40Ptačí říše
03:35Skotsko z výšky
06:00Karibik z nebe
06:50Úžasné domy (8)
08:00Prima Česko
09:05Prima Svět
09:35Jane Goodallová: Naděje (1)
10:10Krásy Kanárských ostrovů (4)
11:10Zvířecí odysea (4)
12:20Tajemství Arktidy II (8)
13:25Tajemství supertováren II (2)
14:30Údržbáři v akci (2)
15:30Zapomenuté megastavby VIII (10)
16:30Kouzlo železniční architektury II (5)
17:30Rok 2022 z vesmíru
18:25Normandie: Země bojovníků (1)
20:00Největší mýty historie (2)
21:05Letecké katastrofy: Nové důkazy V (5)
22:10Svět sportu: Rok za rokem (26)
23:10Honba za adrenalinem II (2)
23:40Mistři bolesti (4)
00:05Železnice v arktickém ledu (6)
00:55Island: Hranice studené války (2)
01:50Peklo: Vzestup a pád nacistů (8)
02:50Deníky z divočiny: Austrálie (5)
03:55Kanadské národní parky (4)
04:50Králova dcera
00:35Námořní vyšetřovací služba VII (24)
02:20Námořní vyšetřovací služba L. A. XII (7)
03:10Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:40M.A.S.H
07:00M.A.S.H
07:25Námořní vyšetřovací služba VII (24)
07:50Námořní vyšetřovací služba VIII (1)
08:40Kouzelný křišťál
09:35Princezna D.
11:25Maminčin seznam
13:40Ztracená dívka
15:45Jak ztratit kluka v 10 dnech
17:35Tajemný let
20:00Červený drak
22:00Sexbomba od vedle
00:25Americký ninja
02:30Námořní vyšetřovací služba VIII (1)
04:15FL: AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav
00:00Sportovní infoservis
02:00FL: SK Slavia Praha - Bohemians Praha 1905
09:00LET: Australian Women’s Classic - 2. den
12:00ONE Friday Fights 58: Superbon vs. Grigorian
15:00Extralife #3. Hecovačka na můstku! Kdo sestřelil Černocha a Lva?
17:00ELH: HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec
17:45Puma eFootball - 4. kolo
22:00MLB: Cleveland Guardians - Chicago White Sox
00:00Sportovní infoservis
03:00Ona a on
00:00Moje zprávy
00:35VIP svět
00:45Exkluziv Kateřiny Brožové
01:00Na plac!
02:10Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:30Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:10Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Jaromír Soukup LIVE
20:15Duel Jaromíra Soukupa
21:10Poklad z půdy
21:40Vtip za stovku!
22:55Ona a on
00:00Moje zprávy
00:35VIP svět
00:45Exkluziv Kateřiny Brožové
01:00Na plac!
02:10Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
02:45Fotbal: Dohráno
03:00Volejbalový magazín
04:15Branky, body, vteřiny
04:30Studio Time Out
04:45Branky, body, vteřiny
05:45Basketbal: FC Barcelona - Real Madrid Baloncesto
06:00BBV po 25 letech
07:50Panorama
08:00Hokej: Univerzitní liga - finále
08:35Archiv D: Kamarád ze skal
10:30Sokolský zpravodaj
10:55Studio Time Out
11:05Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Fotbal: Dohráno
12:55Fotbal: Magazín UEFA
14:10Běh: 1/2 maraton Praha
15:00Běh: Česko běží modře
15:35Cyklotoulky
15:45Volejbalový magazín
16:00Touchdown
16:20Hokej: Kanada - Česko
16:35Fotbal: Magazín EURO 2024
18:20Fotbal: Španělsko - Česko
18:50Hokej: Česko - Švýcarsko
21:00Fotbal: Liga mistrů UEFA
23:45Branky, body, vteřiny
00:15Fotbal: Španělsko - Česko
00:30Fotbal: Magazín EURO 2024
02:15Branky, body, vteřiny
02:45Hokej: Česko - Švýcarsko
03:00Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:31Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00To je banger, kámo
14:00Radio Top 30
15:00Óčko hity
17:00CZECH DANCE TOUR 2024: Pardubice
18:00Óčko hity
18:05Party ride
19:00Hot hity
21:00Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Emoce v umění (15/24)
02:10Mezi dveřmi je A.G.
03:05Styl
03:30Crescendo
03:55Uchem jehly
04:40Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00ArtZóna
20:15Raffael: Božský umělec
21:10Opera II (2/8)
22:05CNSO a Vince Mendoza
22:50Ikony Kamila Střihavky (10/10)
00:25Rande s hvězdou II
00:55Hvězdy stříbrného plátna
01:55Příběhy rukopisů (4/4)
02:40Bohové a hrdinové antických mýtů
03:10Po hladině
03:25Poutní místa
03:45Uchem jehly
04:05Vzkaz Růženy Ostré
04:30Styl
04:45